Bukmacher legalny Betclic ma dla graczy bonus 50 złotych na Ligę Mistrzów. Masz już swoje typy na najbliższe mecze czy dopiero szukasz pewniaków?

Combi Crush, czyli 50 złotych od Betclic na Ligę Mistrzów!

Promocje w Betclic. Jak odebrać bonus?

Konkurs Betclic o nazwie Combi Crush przygotowana została z myślą o osobach, które stawiają kupony z więcej niż dwoma czy trzema zdarzeniami. 1 kolejka Ligi Mistrzów to znakomita okazja, by spróbować swoich sił w tego rodzaju obstawianiu.

Betclic przyznaje graczom zwrot w przypadku nietrafionego kuponu promocyjnego. Co bardzo istotne, nie ma żadnego znaczenia to, ile zdarzeń nie udało się się poprawnie wytypować.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Combi Crush Betclic Polska

Do promocji trzeba się zapisać. Aby to zrobić, gracz musi wejść na oficjalną stronę bukmachera Betclic, a następnie przejść do zakładki Combi Crush. Ostatni etap to kliknięcie przycisku „Dołącz tutaj”, który jest oznaczony czerwonym kolorem.

Jakie kupony są brane pod uwagę? Trzeba spełnić podane niżej kryteria, by zgarnąć bonus Betclic i nie martwić się ewentualną przegraną w kuponie z meczami Ligi Mistrzów!

  • Stawka minimum 50 złotych
  • Co najmniej 5 zdarzeń na kuponie
  • Kurs wynoszący min. 5.0
  • LIVE bądź pre-match

Na jedno konto można otrzymać tylko jeden bonus. Dodatkowe środki przyznawane są w sposób automatyczny, co oznacza, iż nigdzie nie trzeba się po nie zgłaszać.

Oferta obowiązuje w dniach od 16 do 18 września. Pieniądze ze zwrotu przyznane zostaną 19 września.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypujesz ME w siatkówce? Betclic ma premię 500 zł dla graczy!
Następny artykułJak zaproponować bukmacherowi zakład i go postawić?
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)