Chcesz odebrać bonus bez depozytu w forBET, ale nie wiesz jak to zrobić? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. W tym tekście tłumaczymy wszystko krok po kroku.

Bonus za założenie konta w forBET!
Bonus za założenie konta w forBET!

Zacznijmy od tego, że zakład bez depozytu jest częścią bogatej oferty powitalnej legalnego bukmachera forBET, więc siłą rzeczy jest to oferta dedykowana osobom, które jeszcze nie posiadają konta w tej firmie i dopiero je założą!

Ta wyjątkowa oferta jest niestety ograniczona w czasie. Początek akcji promocyjnej nastąpił w dniu 22 listopada, a jej koniec zaplanowano na godzinę 23:59 w dniu 30 listopada. Tylko gracze, którzy założyli swoje konto w forBET w tym okresie będą uprawnieni do otrzymania freebeta o wartości 20 PLN.

Co trzeba zrobić, żeby dodatkowe środki pojawiły się na naszym koncie bukmacherskim? Poza założeniem konta i przejściem procesu weryfikacji… nie trzeba robić absolutnie nic! Bonus zostanie zaksięgowany automatycznie.

Na jego wykorzystanie jest dokładnie 7 dni. Freebet musi być wykorzystany na zakład o kursie minimalnym 2,00. Już po jednokrotnym obrocie środki otrzymane w ramach oferty powitalnej będą uwolnione i gracz będzie mógł z nimi zrobić, co tylko chce.

Uważasz, że jako osoba zakładająca konto u legalnego bukmachera zasługujesz na więcej niż bonus bez depozytu o wartości 20 PLN? forBET ma też ofertą dla Ciebie. Są to bonusy od trzech pierwszych wpłat. W trakcie rejestracji możesz też wykorzystać (opcjonalnie) kod promocyjny „BETONLINE”.

Konto w Forbet założysz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPotrójna premia w Etoto!
Następny artykułW Fortunie sprawdzisz się bez ryzyka