W styczniu w ofercie legalnego bukmachera Etoto pojawiły się nowe promocje dla graczy. Jedną z nich jest „Weekendogranie”. Na czym polega ta akcja?

50 PLN od Etoto do zdobycia w weekend!
50 PLN od Etoto do zdobycia w weekend!

Jak sama nazwa wskazuje, najnowsza oferta specjalna skierowana jest do klientów marki Etoto, którzy obstawiają w weekendy. Przy czym weekend, w regulaminie promocji, zdefiniowany jest jako okres od piątku (0:00) do niedzieli (23:59).

W ramach tzw. sprzedaży premiowej można zgarnąć dodatkowe 50 PLN na zakłady sportowe. W tym celu należy postawić we wskazanym powyżej okresie trzy kupony za minimum 50 PLN każdy. Muszą one spełniać określone warunki.

Trzeba pamiętać, że promocją objęte są tylko zakłady o kursie minimalnym 1,50. Ponadto kupony składające się z co najmniej dwóch zdarzeń, a więc zakłady wielokrotne, nie mogą mieć zdarzenia o kursie mniejszym niż 1,20.

WAŻNE! By wziąć udział w opisywanej promocji trzeba posiadać bukmacherskie konto internetowe na oficjalnym portalu Etoto oraz dokonać na nie przynajmniej dwóch wpłat środków własnych.

UWAGA! Przed postawieniem kuponów, które miałyby w zamyśle brać udział w promocji, należy zapisać się do udziału w weekendowej akcji, a po spełnieniu wszelkich warunków również wyrazić zgodę na przyjęcie bonusu poprzez kliknięcie „zatwierdź” w okienku pop-up, które wyskoczy na ekranie.

Każdy uczestnik akcji, bez względu na liczbę kuponów spełniających warunki, może w trakcie tygodnia zgarnąć tylko jedną premię.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 PLN za rejestrację w Forbet!
Następny artykułBukmacher i legalne mecze za darmo