Bukmacher Fortuna na pierwszy dzień Australian Open 2019 przygotował bonus 20 PLN. Dodatkowe środki może odebrać każdy gracz!

20 PLN w Fortunie na Australian Open 2019!
20 PLN w Fortunie na Australian Open 2019!

Bonus Fortuna 2019

Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie na stronie internetowej bukmachera Fortuna oraz w aplikacji mobilnej. Nie można zatem zgarnąć dodatkowych środków, typując na swoich faworytów w punktach stacjonarnych.

20 PLN w formie specjalnych punktów lojalnościowych przyznane zostanie każdej osobie, która w pierwszym dniu turnieju Australian Open postawi co najmniej 3 kupony LIVE z meczami tenisowymi.

Pamiętaj, że stawka kuponu kwalifikacyjnego nie może być niższa od 20 PLN. W przeciwnym wypadku twoja aktywność nie będzie brana pod uwagę.

Każdy z graczy ma prawo do odebrania tylko jednego bonusu. Wszystkie środki mogą być wykorzystane na obstawianie wydarzeń sportowych w Fortunie, a po obrocie – na dowolny cel, niekoniecznie związany z zakładami bukmacherskimi.

Pewniaki na tenis

Jeżeli masz już swoje pierwsze typy na tenis na AO 2019, wykorzystaj je i tym samym odbierz dodatkowe pieniądze! Pamiętaj, że masz czas tylko do końca 14 stycznia!

Promocyjne pieniądze przelane zostaną na odpowiednie konta w dniu 15 stycznia. Nastąpić to powinno do końca doby.

Osoby, które jeszcze nie są zarejestrowane w Fortunie, mogą zapisać się do niej w każdej chwili. Przy rejestracji można podać specjalny kod promocyjny „BETONLINE„!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułforBET powiększa wygrane o poranku!
Następny artykułTylko dziś Totolotek rozdaje 20 PLN typerom siatkówki!
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)